O NAS!


Firma Complex przewóz osób do Niemiec powstała , z potrzeby na przewozy osób Bus do Niemiec Holandii i z powrotem do Polski Dodatkowa usługa jaką jest odbieranie pasażera lub towaru spod jego domu i dowożenie wprost pod wskazany adres tzw. zasada "od drzwi do drzwi").

Pasażerowie Klienci którzy korzystają z usług Complex przewóz osób Piła można podzielić na trzy grupy

Ludzie do Pracy jeżdżący zarobkowo do Niemiec Holandii ,ludzie na zakupy i odwiedzający turystycznie ,oraz turyści zagraniczni z Niemiec Holandii którzy chcą odwiedzić Polskę i odwiedzają takie miasta leżące w województwach jak .‘’Wielkopolskie- Piła ,Poznań’’ ,’’Pomorskie -Szczecin ‘’, Lubuskie -Gorzów Wielkopolski , Zielona Góra oraz ‘’Zachodniopomorskie - Bydgoszcz ‘’

Posiadamy auta marki Renault Trafic Passenger VW Caravelle T5 9-osobowe oraz VAN 5-cio osobowe Ford Galaxy przystosowane fabrycznie do przewozu osób bogato komfortowo wyposażone wielostrefowa klimatyzacja Latem ,dodatkowe ogrzewanie zimą GPS i inne, wszelkie udogodnienia związane z przewozami osób do Niemiec Holandii .

Posiadamy również Samochód dostawczy marki IVECO ciężarowy do wożenia towarów paczek przeprowadzki i inne towary .

Complex przewóz osób pracują kierowcy, których pasją są podróże dodatkowo są fanami motoryzacji wszelkich ciekawostek na ich temat, Dzięki temu, , świetnie dają sobie radę jadąc nawet w bardzo odległe trasy. Znają wiele miast na terenie Niemiec Holandii Polski i całej Europy nawet bez nawigacji , dodatkowo są wspomagani przez personel który zajmuję się logistyka i układaniem najkrótszej trasy .

Posiadamy licencję międzynarodową na przewóz osób i rzeczy , wszystkie wymagane ubezpieczenia samochodów , ubezpieczenie pasażerów NNW, nasze samochody do przewozu osób i towarów utrzymujemy w czystości a przede wszystkim w bardzo dobrym stanie technicznym