Pracownik Obsługi Klienta w Complex

Zostań częścią naszego zespołu!

W Complex, dynamicznie rozwijającej się firmie w branży transportowej, poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Pracownika Obsługi Klienta. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś zorganizowany/a i czujesz się komfortowo pracując w szybkim tempie, to może to być idealna praca dla Ciebie!

Piła

Umowa o pracę

Pełen etat

5000zł brutto/mies.

Obowiązki:

Przyjmowanie i przetwarzanie zamówień od klientów drogą telefoniczną, mailową oraz przez media społecznościowe.
Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów i rozwiązywanie ewentualnych problemów.
Praca z systemami komputerowymi firmy w celu zarządzania rezerwacjami i zapytaniami.
Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.
Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
Znajomość obsługi komputera i mediów społecznościowych.
Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji.
Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
Możliwości rozwoju i szkolenia.
Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.